O Nás

O společnosti:

APT-LAK.CZ 
Zabýváme se mokrým lakováním v průmyslu a lakováním automobilních nástaveb, komunální a hasičskou technikou a železniční technikou. Nabízíme předúpravu tryskáním dílů o délce až 15 metrů. Dále se specializujeme na mokré lakování v kvalitě od průmyslu až po kvalitu osobního vozu a zámečnické práce.

Zakládáme si na dlouholetých a mnoholetých zkušenostech. Dokážeme ke každému zákazníkovi přistupovat jednotlivě a s ochotou. Prosazujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi a profesionalitu. Snažíme se být vůči zákazníkovi spolehlivý. Do své práce dáváme vášeň, chuť a kvalitu, která je u nás nedílnou součástí.

Výhody naší spolupráce:

Kvalita a ochota

Kvalita a ochota je v naší firmě na prvním místě. Na ní si zakládáme a snažíme se co nejvíce vyhovět požadavkům zákazníka. Ochotně přistupujeme ke každému zákazníkovi zvlášť.

Spolehlivost a zkušenost

Zkušenost a spolehlivost je v dnešní době velice unikátní. U nás se stává neodmyslitelnou značkou naší firmy. Máme dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

Profesionalita a přístup

Zakládáme si na individuálním přístupu a profesionalitě. Ke každému zákazníkovi přistupujeme jednotlivě a s pokorou. Máme mnoho profesionálů s dlouholetou praxí.

Máte zájem o naše služby?